شرکت مهندسی نانو سامانه
شرکت مهندسی نانو سامانه
شرکت مهندسی نانو سامانه
شرکت مهندسی نانو سامانه
شرکت مهندسی نانو سامانه
شرکت مهندسی نانو سامانه
درباره ما

درباره ما

گروه شرکت‌های نانو، به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی سرویس دهنده خدمات سرورهای اختصاصی و هاستینگ تخصصی دارای دپارتمانهای مختلفی اعم از شبکه، دیتاسنتر، نرم افزار، اتوماسیون ، اینترنت وتجارت الکترونیک ، طراحی و گرافیک رایانه ای بوده و هر یک از گروه های زیر مجموعه با فعالیت تخصصی و یا حضور در نقاط جغرافیایی مختلف، توان ارایهی محصولات و خدمات گروه را توسعه می‌دهند.


فعالیت‌های اصلی گروه عبارت اند از:
ارایه‌ی راهکارهای تجارت الکترونیک،برای سازمان‌های با اندازه متوسط و بالاتر از متوسط
ارایه‌ی راهکار برای برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP) و سیستم های پیشرفته
ارایه‌ی راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای بخش دولتی با توجه به موقعیتهای جغرافیایی و ارتباطات ماهواره ای
راه‌اندازی و پشتیبانی فنی سیستم‌های نرم‌افزاری مبتنی بر شبکه
ارایه‌ی خدمات مهندسی شبکه‌های پیشرفته و امنیت اطلاعات در سطح بین المللی
ارائه خدمات مشاوره جهت ایجاد ارتباطات نقطه ای و ارتباطات ویژه با امنیت و حجم تراکنش بالا .
ارائه سرورهای اختصاصی و پشتیبانی بانکهای اطلاعاتی به همراه لایسنهای مورد نیاز .
ارائه سرویسهای طراحی و گرافیک مبتنی بر محیط دیجیتال ، صفحات وب و اجرای فضاهای نمایشگاهی .
طراحی و ایجاد پورتالهای سازمانی و بین المللی .
طراحی شبکه و دیتاسنتر .
پخش زنده ماهواره ای با پنهای باند بسیار بالا و ویدئو کنفرانسهای دائمی .


گروه شرکتهای نانو ، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۳ با همکاری نخبگان مومن و متعهد امر الکترونیک و ارتباطات کار خودرا آغاز کرد. اگر چه در آن زمان، کامپیوترهای شخصی به تازگی وارد کشور شده بود و استفاده از آن‌ها رواج کنونی را نداشت، اما با این همه، تلاش شد تا سرویسها و خدمات گروه در سطح استانداردهای بین المللی باشد و همه اقشار را در بر بگیرد ، در حال حاظر نیز یکی از معدود شرکتهای ایران که دارای بیش از یک صد سرور اختصاصی با حجم بالای اطلاعات و پهنای باند در حال فعالیت می باشد گروه شرکتهای نانو است .


نیاز بازار ایران باتوجه به تحریمهای صورت گرفته و از طرفی وجود نخبگان در این گروه موجب شد تا تمرکز اصلی فعالیت‌های گروه شرکتهای نانو بر ارائه خدمات سروهای اختصاصی قرار گیرد. چندی نگذشت که این مهم میان شرکتها و موسسات داخلی و خارجی ، شهرت زیادی پیدا کرد و مورد اقبال فروانی قرار گرفت. به گونه‌ای که بسیاری از مدیران و متخصصان ، گروه شرکتهای نانو را به عنوان تنها شرکت قدرتمند در امر سرویس دهی خدمات وب و تجارت الکترونیک میدانند و با خیال راحت تمام کمپانی خود را روی فضای سایبر به این گروه سپرده اند .


از آن‌جایی که نیروی انسانی همواره به عنوان اصلی‌ترین سرمایه مورد توجه مدیریت قرار گرفته است، جذب، آموزش و برقراری ارتباط عمیق با نیروی انسانی در دستور کار گروه قرار دارد. بر همین اساس، کارکنان این مجموعه همواره تحت آموزش‌های مختلف بین المللی قرار دارند و هر یک از آنان ملزم به دریافت گواهی‌نامه‌های تخصصی در حوزه‌‌ی تخصصی فعالیت خود هستند.


به طور کلی، اعتقاد بر این است که موفقیت‌های گروه شرکتهای نانو طریق موفقیت در سیاست‌های نیروی انسانی ، بکارگیری نیروی متخصص و آگاهی اشراف بر تکنولوژی های موجود و نحوه استفاده از آن تامین می‌شود. برگزاری کلاس‌های مختلف، تشکیل گروه‌های کاری و مشارکت همگان در تصمیم‌گیری‌ها از یک سو و همچنین بهره‌مندی کارکنان از سهام مجموعه‌ای که خود در شکل‌گیری و رشد آن نقش داشته‌اند از سوی دیگر، موجبات رشد سریع و همه جانبه‌ی همکاران گروه را فراهم آورده است.


در حال حاضر، نزدیک به ۹۰ درصد از کارکنان گروه شرکتهای نانو ، دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه‌های معتبر خارجی و داخلی هستند که در کنار تحصیلات آکادمیک گواهینامه های تخصصی و مدارک معتبر بین المللی را نیز در پرونده کاری خود دارند .