شرکت مهندسی نانو سامانه
شرکت مهندسی نانو سامانه
شرکت مهندسی نانو سامانه
شرکت مهندسی نانو سامانه
شرکت مهندسی نانو سامانه
شرکت مهندسی نانو سامانه
افتتاح پژوهشکده گوارش و کبد

افتتاح پژوهشکده گوارش و کبد

ساختمان پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان شریعتی افتتاح شد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در جمع خبرنگاران گفت: فعالیت در عرصه بین المللی را شروع کرده ایم و امیدواریم بتوانیم مراکز و پارک های تحقیقاتی بین المللی ایجاد کنیم. آقای دکتر لاریجانی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی تهران 81 مرکز تحقیقانی دارد افزود: براساس نقشه علمی سلامت،‌ باید مراکز تحقیقاتی بخش سلامت را توسعه دهیم .
وی گفت: مرکز تحقیقات گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از بهترین مراکز تحقیقاتی است و در رتبه بندی ها نیز جایگاه خوبی دارد. آقای دکتر لاریجانی با بیان اینکه مرکز تحقیقات گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران در مرحله تبدیل به پژوهشکده گوارش و کبد است افزود: تاسیس این پژوهشکده در دانشگاه علوم پزشکی تهران تصویب شده است و امیدواریم که در شورای گسترش وزارت بهداشت نیز به تصویب برسد. در این مراسم دکتر قانعی معاون وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، و دکتر ملک زاده رئیس مرکز تحقیقات گوارش و کبد حضور داشتند.

لازم به ذکر است شرکت مهندسی نانو سامانه در بخش عمده ای از روند طراحی و ساخت این پژوهشکده به عنوان پیمانکار مشارکت داشته است. برخی از بخش های که توسط شرکت مهندسی نانو سامانه در پژوهشکده اجرا شده اند به شرح زیر است :

- طراحی و پیاده سازی شبکه داخلی پژوهشکده
- طراحی و پیاده سازی سيستم اعلام حريق | اطفاء حريق اتوماتيك | دوربين مداربسته
- طراحی و پیاده سازی سیستم مخابرات بر منبای شبکه دیجیتال و آنالوگ و آی پی پژوهشکده
- طراحی و پیاده سازی سیستم برق اضطراری و یو پی اس پژوهشکده
- طراحی و پیاده سازی سیستم برق و روشنایی پژوهشکده